Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby drevostavba-interier

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domu 4+1 Velox či dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 26.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu RD 4+1. Preferuji a dám přednost projektu,technologii Velox či dřevostavba. Vše chci na klíč. Hodně mám zájem o nabídku firem a já si podle toho vyberu firmu, která mi postaví RD. Přístup jihozápad. Samostatná komora pro psi vchod z bytu a zvenku od severu.topení plyn+krb s teplovzdušnou vložkou.Pozemek rovina zastavěná plocha 100-120m2.Dále samostatně stojící garáž + prostor pro chov celkem cca.40m2. Pozemky máme dva a na jednom pozemku jsoui zbudovány i igenýrské sítě. Preferuji stavbu na klíč. Nemám existenci projektu a stavebního povolení, žádám o jeho zajištění. Stavebního projekt si s firmou osobně domluvím. Mám zájem o přízemní domek. Jedná se o single domek(samostatný domek). Nabídněte mi základovou desku, záleží na jednání s firmou. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.
Dřevostavba RD 4+1(+ garáž)
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Semily region: LIBERECKÝ
datum: 20.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu RD. Jednalo by se o jednopodlažní 4+1 garáž není nutností. Dřevostaba - montovaný dům, nebo dle nabídky. Raději bychom ekologický dům. Podsklepení být nemusí. Pozemek v jednání - chci si najít sám. Projekt a stavební povolení není. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
RD 3+1+garáž - dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 21.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na dřevostavbu RD na klíč 3+1+garáž. Záleží nám na rychlosti. Mělo by se jednat o dům přízemní do 1mil.korun. Pozemek je v řízení. Projekt ani stavební povolení zatím není. Termín realizace podzim 2006 - jaro 2007. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Horní Branná, Studenec, Košťálov, Harrachov, Mírová pod Kozákovem, Vysoké nad Jizerou, Poniklá, Rovensko pod Troskami, Benecko, Ohrazenice, Libštát, Víchová nad Jizerou, Roztoky u Jilemnice, Chuchelna, Přepeře, Benešov u Semil, Stružinec, Karlovice, Nová Ves nad Popelkou, Háje nad Jizerou, Slaná, Bozkov, Martinice v Krkonoších, Čistá u Horek, Hrubá Skála, Záhoří, Tatobity, Všeň, Jesenný
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy