Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby drevostavba

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rodinný dům - dodávka na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Teplice region: ÚSTECKÝ
datum: 11.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Stavba RD na klíč podle přiložené přílohy (obsahuje části dokumentace). Stavební povolení a veškeré náležitosti si zajistíme sami. Pozemek rovina, veškeré sítě na pozemku. Termín realizace zakázky je rok 2005. Osobní dohoda podle volné kapacity firmy možná. Za nabídky Vám vřele děkujeme.
Stavba rodinného domu 4+1 Velox či dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Krupka region: ÚSTECKÝ
datum: 17.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu RD 4+1. Preferuji a dám přednost projektu,technologii Velox či dřevostavba. Vše chci na klíč. Hodně mám zájem o nabídku firem a já si podle toho vyberu firmu, která mi postaví RD. Přístup jihozápad. Samostatná komora pro psi vchod z bytu a zvenku od severu.topení plyn+krb s teplovzdušnou vložkou.Pozemek rovina zastavěná plocha 100-120m2.Dále samostatně stojící garáž + prostor pro chov celkem cca.40m2. Pozemky máme dva a na jednom pozemku jsoui zbudovány i igenýrské sítě. Preferuji stavbu na klíč. Nemám existenci projektu a stavebního povolení, žádám o jeho zajištění. Stavebního projekt si s firmou osobně domluvím. Mám zájem o přízemní domek. Jedná se o single domek(samostatný domek). Nabídněte mi základovou desku, záleží na jednání s firmou. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.
Stavba rodinného domku na klíč, dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Krupka region: ÚSTECKÝ
datum: 02.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: poptáváme u Vás nepodsklepený domek, dřevostavba nebo tepelně úsporné prefabrikáty. Dispozice přízemí : obytná kuchyň + 1 pokoj. Podkroví: 2 pokoje. Domek bez garáže, možno i patrové domky. Cena do 1.200.000,- Kč,-. Projekt s možností přístavby (pozemek máme). Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek, Košťany, Proboštov, Novosedlice, Hrob, Bystřany, Hostomice, Zabrušany, Háj u Duchcova, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou, Hrobčice, Jeníkov, Újezdeček, Modlany, Ohníč, Bžany, Rtyně nad Bílinou, Lahošt, Ledvice
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy