Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby drevostavba

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dřevostavba RD 6+1 dle vlastního projektu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 20.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Hledám firmu , která je schopna vyrobit montovaný patrový RD 6+1, dle projektu mého vlastního projektu. Přibližná plocha 250 m2. Montovaný dům má rozměry (10 x 15)m. Mám existenci pozemku + ingenýrské sítě. Prferuji stavbu na klíč, nebo hrubou stavbu, záleží na nabídce firmy. Nemám stavební povolení, ale mám vybraný projekt. Mám přesně představu o jaký RD se jedná. Povaha domku je dvoupatrový(přízemí + 1 patro). Jedná se o single domek. Garáž je součástí RD. Nehledám firmu která nabízí typizované domy,ale hledám firmu která mi vyrobí RD dle mého projektu. Nemám exitenci základové desky. Pozemek je v okrese Praha-východ. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Stavba rodinného domku 3+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 21.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu montovanémo rodinného somku 3+1,4+1, přízemní domek s možnosti pudni vestavby. Mám vlastní pozemek, kde jsou zavedené na hranici pozemku inženýrské sítě. Vše požaduji na klíč. Nemám stavební projekt a stavební povolení. Podle přílohy je možné realizovat stavbu rodiného domku. Mám zájem o přístřešek na stání auta. Mám zájem o realizacei stavby domku v maximální ceně do 1.000.000,-Kč. Prosím sdělte mi veškeré podrobné informace ohledně stavby rodinného domku. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu k této poptávce(*. jpg formát). Termín realizace zakázky osobní dohodou. Předem děkuji za nabídky.
Srubový rekreační k celoročnímu obývání 3+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Studénka region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 05.12.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás Srubový rekreační domek 5x8 bm přízemní s využitelným podkrovím. Jednalo by se 3+1. V přízemí velká místnost a příslušenství. V podkroví 2 ložnice. Podsklepení nechceme. Pozemek již je - bez inž. sítí. Projekt zatím není. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk, Suchdol nad Odrou, Vřesina, Starý Jičín, Mořkov, Trojanovice, Šenov u Nového Jičína, Veřovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Petřvald, Hodslavice, Bartošovice, Tichá, Jistebník, Lichnov, Sedlnice, Rybí, Velké Albrechtice, Pustějov, Spálov, Hladké Životice, Tísek, Ženklava, Vražné, Bernartice nad Odrou, Bravantice, Závišice, Slatina, Hostašovice, Trnávka, Jakubčovice nad Odrou, Mošnov, Albrechtičky, Skotnice, Kateřinice, Mankovice, Životice u Nového Jičína, Bordovice, Kujavy, Olbramice, Bílov, Zbyslavice
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy