Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Kuřim, Ivančice, Tišnov, Šlapanice, Rosice, Oslavany, Modřice, Zbýšov, Židlochovice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby drevostavba-chata

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Montovaná dřevostavba RD 3+1 na klíč. Bungalov
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Kuřim region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 03.10.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, rádi bychom od Vás získali nabídku na dvougenerační dřevěný dům, velikosti - 3 +1, 2 +1, - bungalov prosím o nabídky projektů, pozemek mám 700m2. Bez garáže. Pozemek máme (plně zasíťován). Nabídněte nám pouze stavby na klíč. Termín realizace zakázky rok 2007. Děkujeme Vám.
Montovaný RD 3+1 nebo 3+kk na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Rosice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 05.03.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Poptávám u Vás nabídku na montovanou stavbu RD 3+1 nebo 3+kk, zastavěná plocha je do 100 m2. Jde o přízemní stavbu. Pozemek je v jednání, projekt a stavební povolení nejsou. Vše požaduji na klíč včetně základové desky. Požaduji maximální cenu do 1.200.000,-Kč, cena musí být ze vším všudy.Termín realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.
Výstavba srubu, roubenky 4+1, na klíč nebo jinak
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Kuřim region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 26.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptáváme firmy. Stavba RD, srubový domek s podsklepením o velikosti cca 3+1 či 4+1 (užitná plocha do 140m2), na mírně svažitém pozemku. Stavba s maximálním využitím prostoru. Srub z poloviny podsklepený možno i s garáží. I když svou představu o domu máme, nabídněte nám prosím svou. Dle ceny si vybereme stavbu na klíč nebo bychom se dohodli na realizaci hrubé stavby. Cenová relace zhruba od 1,2 mil kč do 1,5 mil kč. Pozemek má pouze přípojku na místní vodovod a elektriku. Termín realizace zakázky do konce roku 2006. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Kuřim, Ivančice, Tišnov, Šlapanice, Rosice, Oslavany, Modřice, Zbýšov, Židlochovice, Hrušovany u Brna, Újezd u Brna, Veverská Bítýška, Bílovice nad Svitavou, Rajhrad, Mokrá-Horákov, Střelice, Dolní Kounice, Zastávka, Ořechov, Pozořice, Blučina, Troubsko, Sokolnice, Říčany, Čebín, Měnín, Lelekovice, Žabčice, Předklášteří, Ostopovice, Moravany, Nedvědice, Želešice, Telnice, Nosislav, Zbraslav, Rajhradice, Těšany, Tvarožná, Moutnice, Drásov, Ochoz u Brna, Dolní Loučky, Podolí, Viničné Šumice, Blažovice, Vojkovice, Syrovice, Sivice, Opatovice, Tetčice, Deblín, Moravské Bránice, Prštice, Holasice, Babice nad Svitavou, Jiříkovice, Prace, Veverské Knínice, Nové Bránice, Kobylnice, Neslovice, Doubravník, Malhostovice, Přísnotice, Moravské Knínice, Žatčany, Silůvky, Zakřany, Nová Ves, Rebešovice, Rozdrojovice, Česká, Omice, Chudčice, Řícmanice, Bratčice, Popůvky, Radostice, Unkovice, Lažánky, Medlov, Vranov, Vysoké Popovice, Ketkovice, Velatice, Kovalovice, Ostrovačice, Domašov, Kanice, Jinačovice, Příbram na Moravě, Babice u Rosic, Lukovany, Hostěnice, Nebovidy, Pravlov, Sentice
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy