Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby srub

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba dřevěných táborových chatek cca 10 ks
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Jablonec nad Nisou region: LIBERECKÝ
datum: 13.08.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptáváme u Vás na nově vznikající farmě levné postavení dřevěných chatek pro táborové ubytování. Chatky mají sloužit hlavně přes léto. Chatka by měla být patrová,pro kapacitu minimalne 6 osob. Celková kapacita chatek by měla být kolem 60 osob. Počet chatek cca 10. Nebráníme se stavbě několika větších chat. Vše požadujeme na klíč včetně základové desky. Máme vlastní pozmek kde nejsou zatím zbudovány inženýrské sítě. Projekt máem a stavební povolení je v zařizování. Vše nám zaleží na cenové výhodnosti a efektivnosti stavby. Děkujeme za nabídky.
Rodinné domky 2ks, plocha 64m2, dřevostavby
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Desná region: LIBERECKÝ
datum: 14.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, vlastním 2 pozemky pro výstavbu 2 RD v obci Sluhy 5km od Prahy, mám poměrně jasnou představu výstavbu podkrovních RD o zastavěné 64m2 (8x8m) na pozemcích 340m2 a 345m2. Domky mohou být z běžně dostupných stavebních materiálů nebo mohou být jako montované dřevostavby. Detaily dispozičního uspořádání mohu vysvětlit nejlépe při osobním jednání. Celý projekt výstavby nutno projednat po stránce finanční. Termín realizace zakázky podzim 2006. Děkuji Vám za nabídku.
Stavba rodinného domu na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Desná region: LIBERECKÝ
datum: 12.01.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Vážené firmy. V tomto roce chceme realizovat stavbu RD na klíč. Preferujeme klasickou zděnou stavbu. Stavební povolení již máme zajištěno a přípojky jsou také k dispozici. Bude to jednopatrový RD podsklepený s garáží. Obdélníkového půdorysu. Náhledy a fotografie zamýšlené stavby jsou součástí přílohy k této zakázce. Začátek stavby duben - květen 2005. Děkujeme Vám předem za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka, Velké Hamry, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pěnčín, Lučany nad Nisou, Janov nad Nisou, Malá Skála, Plavy, Josefův Důl, Kořenov, Koberovy, Frýdštejn, Jenišovice, Zásada, Jiřetín pod Bukovou, Nová Ves nad Nisou, Rádlo, Držkov, Zlatá Olešnice
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy