Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak zhotovit srub na klíč v obcích Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Sruby srub

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Blansko region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 11.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Požaduji výstavbu rod. domu na původním sklepě. Jedná se o původní stavbu z roku 1939, tato vyhořela a nadzemní část byla odbourána. Předpokládaná investice je 2,5 mil. Lokalita okres Benešov, na řece Sázavě. Klasická zděná stavba. Stavební povolení vyřizujeme. Půdorys stavby 8,5 x 9,5 m. Velikost a rozměr stavby dále napoví přiložená příloha k této zakázce. Na pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Od firmy očekáváme dodání projektu. Termín realizace je červen 2005. Za nabídky děkujeme.
Roubený dům ve stylu bungalow - hrubá stavba 3+kk
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Letovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 22.07.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na stavbu RD. Rozměry 8x9 bm, výška ve štítu 4m + základová deska + krov. Bez oken a dveří. vyloženě jen hrubá stavba. Jedná se o 3+kk, garáž ani podsklepení nechceme. Pozemek již je i s inženýrskými sítěmi. Projekt bude a stavební povolení zatím není. Termín realizace zakázky rok 2006. Děkuji za nabídku.
Dřevostavba RD na klíč 3-4+kk
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Boskovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 17.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na dřevostavbu RD na klíč. Pozemek rovinatý. Velikost 65-100 m2, cca 3+kk, 4+kk, patrový či přízemní. Do 1,2 mil. Kč je zahrnuta zákl. deska, elektro a vodoinstalace, veškeré vybavení - standard, úklidové práce. Bez sklepu a garáže. Pozemek zatím není. Projekt také ne, tudíž ani stavební povolení. Termín realizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Sruby: Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát, Jedovnice, Černá Hora, Lysice, Olešnice, Svitávka, Lomnice, Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Ráječko, Lipůvka, Drnovice, Ostrov u Macochy, Lipovec, Olomučany, Sloup, Šebetov, Rudice, Kotvrdovice, Vavřinec, Vysočany, Knínice u Boskovic, Křtiny, Žďárná, Šošůvka, Cetkovice, Šebrov-Kateřina, Benešov, Skalice nad Svitavou, Sebranice, Březina, Spešov, Vanovice, Okrouhlá, Rozseč nad Kunštátem, Voděrady, Křetín
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy