Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-interier

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba dvou RD 3+1 na klíč, na jednom pozemku
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Znojmo region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 27.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o dva rodinné domky 3+1 nejlépe dřevostavba na klíč a přízemní domek s podrovím. Cena za jeden i se základovou deskou do 1050000kč s dph umístění obou domků na jednom pozemku. Pozemek nemám, hledám vhodný pozmek na němž jsou zřízené inženýrské sítě. Projekt nemám ani povolení není. Hledám jednoho dodavatele, který mi postaví oba dva domky. Termín realizace zakázky červenec / srpen 2006. Děkuji za nabídky.
Satavba RD 4+1, bungalov, nízkoenergetická stavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Miroslav region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 13.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu rodinného domu 4+1, typu bungalov nebo klasické montované dřevostavby(MEDMAX - nízkoenergetická stavba). Jedná se o přízemní domek. Mám vlastní pozemek o rozloze 650m2 na němž jsou zřízené inžnýrské sítě. Vše chci realizovat na klíč včetně základové desky. Ale možná si uděláme sami základovou desku. Mám zájem o garáž. Prosím nabídněte mi kompletní nabídku ze vším všudy. Prosím zašlete mi Vaší kompletní nabídky - katalogy, ceny apod. Nezasílejte mi Vaše nabídky e-mailem,ale zasílejte mi je klasickou pozemní poštou. Termín realizace zakázky říjen / listopad 2006. Děkuji Vám za nabídky.
Stvaba RD 5+1 na klíč - dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Hrušovany nad Jevišovkou region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 13.03.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás stavbu rodinného domku 5+1, dřevostavba, přízemí + obytné podkroví s garáží. Vše požaduji na klíč včetně základové desky(možná základová deska bude zhotovena jisnou firmou), spodní stavba bude provedena září až říjen 2006. Nemám vlastní pozemek, ale vše se staví v obci a po dostavení rodinného domku nám obec odporodá pozemek. Jsou zde zřízené inženýrské sítě. Projekt máme a stavební povolení vydáno. Rekuperace vítána. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Zajímá mne Vaše kompletní nabídka a cena. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Dobšice, Hodonice, Hostěradice, Božice, Hevlín, Šanov, Jaroslavice, Blížkovice, Tasovice, Šatov, Jevišovice, Višňové, Únanov, Vrbovec, Olbramovice, Suchohrdly, Strachotice, Nový Šaldorf-Sedlešovice, Břežany, Hrabětice, Kuchařovice, Hrádek, Vranov nad Dyjí, Dyjákovice, Vedrovice, Práče, Jezeřany-Maršovice, Prosiměřice, Hluboké Mašůvky, Oleksovice, Vémyslice, Štítary, Horní Dunajovice, Bohutice, Tavíkovice, Troskotovice, Mikulovice, Šumná, Trstěnice, Skalice, Branišovice, Olbramkostel, Litobratřice, Kravsko Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy