Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna, Rousínov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba RD 2+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Vyškov region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 20.10.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Máme zájem o stavbu rodinného domu menší velikosti 2+1 včetně projektové dokumentace. Půjde nejspíš přízemní dřevostavbu ale není podmínkou. V pozdější době s možností půdní vestavby a suchého stání do boku. Vlastníme nestandartní stavební pozemek o rozměrech cca 600m2. Je zde částečné zasíťování(inženýrské sítě). Nemám projekt,prosím navrhněte mi ho, nemám stavební stavební povolení. Mám zájem o hrubou stavbu nebo stavbu na klíč. Základovou desku na základě dohody mi prosím udělejte. Prosím navrhněte mi cenu ze vším všudy. Termín realizace zakázky nejpozději do 4 / 07. Děkujeme za nabídky.
Stavba rodinného domu 3-4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Bučovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 14.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás stavbu RD. Jednalo by se o cca 3-4+1 dle nabídky. zda-li přízemní nebo podkrovní záleží na ceně. Garáž ani podsklepení nechceme. Pozemek vlastním. Projekt není ale představu mám. Cenová hranice je do 1.5mil.korun.Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Stavba rodinného domu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Slavkov u Brna region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 03.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Požaduji výstavbu rod. domu na původním sklepě. Jedná se o původní stavbu z roku 1939, tato vyhořela a nadzemní část byla odbourána. Předpokládaná investice je 2,5 mil. Lokalita okres Benešov, na řece Sázavě. Klasická zděná stavba. Stavební povolení vyřizujeme. Půdorys stavby 8,5 x 9,5 m. Velikost a rozměr stavby dále napoví přiložená příloha k této zakázce. Na pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Od firmy očekáváme dodání projektu. Termín realizace je červen 2005. Za nabídky děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna, Rousínov, Ivanovice na Hané, Drnovice, Křenovice, Pustiměř, Letonice, Otnice, Nesovice, Bošovice, Račice-Pístovice, Velešovice, Švábenice, Brankovice, Šaratice, Hodějice, Holubice, Bohdalice-Pavlovice, Hostěrádky-Rešov, Dražovice, Habrovany, Hrušky, Němčany, Luleč, Křižanovice, Komořany, Nížkovice, Heršpice, Milešovice, Rašovice, Vážany nad Litavou, Hvězdlice, Prusy-Boškůvky, Nemojany, Moravské Málkovice, Lovčičky, Kobeřice u Brna, Hoštice-Heroltice, Ruprechtov, Drysice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy