Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Uherské Hradiště, Uherský Brod, Staré Město, Kunovice, Bojkovice, Uherský Ostroh, Hluk, Strání, Ostrožská Nová Ves, Nivnice, Vlčnov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dřevostavba rodinného domu cca 4+1 (nebo 4+ kk)
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Uherské Hradiště region: ZLÍNSKÝ
datum: 26.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu RD v podobě dřevostavby. Jedná se o RD 4+1 nebo 4+kk. Chci stavbu na klíč včetně projektu a základové desky. Garáž není podmínkou. Požaduji cenu maximálně do 1,6 miliónu Kč. Jednám o koupi pozemku kde jsou zajištěné inženýrské sítě. Projekt nemám a stavební povolení také nemám. Povaha domku přízemní + 1 patro. Zajímá mne jak dvojdomek, tak i single domek. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Dřevostavba rodinného domku 3+1+stání (garáž)
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Bojkovice region: ZLÍNSKÝ
datum: 09.11.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na montovaný dřevěný domek 3+1 na klíč se základovou deskou včetně projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení(firma provede vše). Nabídněte nám bungalov nebo domek s podkrovím. Stání na 1 auto (garáž nebo přístřešek). Pozemek mám, ing. sítě u pozemku. Požadujeme studie RD (vybereme si).Termín realizace zakázky zatím osobní dohodou. Děkujeme za nabídku.
Stavba rodinneho domu na klic
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Bojkovice region: ZLÍNSKÝ
datum: 11.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Postavit rodinny dum na klic podle nasi stavebni dokumentace, je hotova zakladova deska 10,5x11,5m, pripojky elektro,voda. Stavebni parcela se nachazi v obci Vysoky Ujezd, asi 8km od Prahy, moznost zapoceti stavby ihned, prijezdova komunikace primo k pozemku. Velikost domu 5+1, v suterenu garaz, tech.mistnosti. Stavba bude take slouzit po dohode s firmou jako vzorovy dum. Bude zalezet na domluve. V pripadě tel. kontaktu je mozne volat do zahranici (tel. viz. priloha) nebo do Cech. Termin realizace zakazky osobni dohodou. Za nabidky dekujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Uherské Hradiště, Uherský Brod, Staré Město, Kunovice, Bojkovice, Uherský Ostroh, Hluk, Strání, Ostrožská Nová Ves, Nivnice, Vlčnov, Dolní Němčí, Buchlovice, Boršice, Bánov, Polešovice, Šumice, Babice, Jalubí, Bílovice, Ostrožská Lhota, Březolupy, Zlechov, Topolná, Nedakonice, Velehrad, Mistřice, Traplice, Tupesy, Březová, Kněžpole, Popovice, Suchá Loz, Záhorovice, Huštěnovice, Hradčovice, Korytná, Prakšice, Pitín, Kostelany nad Moravou, Kudlovice, Starý Hrozenkov, Boršice u Blatnice, Osvětimany, Horní Němčí, Nedachlebice, Bystřice pod Lopeníkem, Nezdenice, Podolí, Břestek, Pašovice, Ořechov, Slavkov, Modrá, Komňa, Veletiny, Sušice, Drslavice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy