Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Třebíč, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-interier

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domku na klíč cca 120 m2
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Třebíč region: VYSOČINA
datum: 10.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, potřebuji nabídku na přízemní montovaný rodinný dům cca 120 m2 užitné plochy, s valbovou střechou cca 30 st., podle mého dispozičního uspořádání. Viz příloha. Vybavenost instalacemi elektro pro běžné užívání, tj. bojler cca 150l, pračka, myčka, sporák. Topení: PB nebo LTO kotel + krbová kamna s výměníkem a centrální větrací systém. Představu máme a firma dodá i stavební projekt. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.jpg formát). Termín realizace zakázky osobní dohodou 2006. Děkujeme Vám.
Stavba rodinného domu, tipu bungalov 4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Náměšť nad Oslavou region: VYSOČINA
datum: 08.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: formou předběžné poptávky, hledáme nabídku na RD velikost 4+1, bez garáže. Větší kuchyně, 2x pokoje můžou být ve stylu panelákových +1x obyvací pokoj s krbem. No a na zavěr jedna ložnice. Pozemek bude připraven. Stavební projekt bychom si nechali udělat nezávisle na Vaší firmě. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Prosím posílejte mi raději e-maili předem děkuji.
Stavba celoročně obyvatelné chaty (6 x 8)m
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Jaroměřice nad Rokytnou region: VYSOČINA
datum: 18.08.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu celoročně obyvatelné chaty typu dřevostavby. Rozměry(6 x 8)m. Požaduji stavbu s patrem. Dále tam má být sedlová střecha. Vlastním pozmek kde zatím nejsou zajištěné inženýrské sítě(budou tam zbudovány). Vše chci realizovat na klíč, ale i jako hrubá stavba(z venku musí být hotovo). Mám vlastní projekt ale stavební povolení nemám. Vytvořím si sám základovou desku. Stavba je určená do mírně svažitého terénu s terasou a s otevřeným garážovým stáním. Cena by neměla přesáhnout 1,4 mil. Kč vč. DPH. Termín realizace zakázky rok 2007. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Třebíč, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou, Okříšky, Hrotovice, Stařeč, Želetava, Kněžice, Mohelno, Vladislav, Budišov, Rouchovany, Nové Syrovice, Rokytnice nad Rokytnou, Kralice nad Oslavou, Dukovany, Výčapy, Přibyslavice, Opatov, Myslibořice, Předín, Rudíkov, Březník, Tasov, Trnava, Jakubov u Moravských Budějovic, Dalešice, Valeč, Hartvíkovice, Studenec, Čáslavice, Litohoř, Střítež Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy