Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domu 4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Pardubice region: PARDUBICKÝ
datum: 02.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Hledám konkrétní návrh na realizaci rodinného domu. Preferujeme klasickou zděnou stavbu. RD alespoň o velikosti 4+1. Nabídněte i přístřešek na auto. Chceme pouze zaplatit a o nic se nestarat. Rozhodující je cena a reference. Firma se musí postarat všechny náležitosti související se stavbou (ing. sítě zákl. deska atd.). Přístup typu základovou desku si musíte udělat extra nás nezajímá! Zajímá nás koncová konečná cena nikoliv cena pohyblivá. Pozemek bude k dispozici. Pošlete konkrétní studie RD podle zhora zmiňovaných kriterií nebo referenční ukázky rodinných domů. Termín realizace zakázky květen 2006. (nechceme stavbu uspěchat, chceme si v klidu vybrat a v pohodě se s firmou domluvit). Děkujeme za případné kontaktování.
Dřevostavba, horská chata 2+1 až 3+1 na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Lázně Bohdaneč region: PARDUBICKÝ
datum: 03.08.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den, poptávám dřevostavbu rodinného domku na klíč popř. horské chaty max. velikost 2+1 až 3+1. Bez garáže. Nepodsklepený, ideálně patrový domek. Šikmá střecha. Preferuji malé rozměry stavby. Pozemek máme elektrika a voda u pozemku. Stavba na klíč bude záležet hlavně na ceně. Uvítáme nabídky typových RD. Termín realizace zakázky srpen - září 2006 popř. srpen - září 2007. Děkujeme Vám za nabídku.
Stavba zahradního domku 16m2
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Lázně Bohdaneč region: PARDUBICKÝ
datum: 25.12.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, poptáváme u Vás zahradní domek do velikosti 16m2. Kompletní dodávka na klíč, včetně projektu. Nabídněte nám např. kombinaci dřevo a zdivo nebo celodřevěný domek. Uvidíme podle výhodnosti ceny. Termín realizace zakázky (dohotovení stavby) 11/20006. Děkujeme Vám za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice, Opatovice nad Labem, Dolní Roveň, Dašice, Horní Jelení, Moravany, Rybitví, Řečany nad Labem, Staré Hradiště, Býšť, Srch, Čeperka, Ostřetín, Břehy, Ostřešany, Choltice, Mikulovice, Živanice, Horní Ředice, Dolní Ředice, Rokytno, Zdechovice, Chvojenec, Staré Ždánice, Kladruby nad Labem, Srnojedy, Ráby, Semín, Kostěnice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy