Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-krov

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dřevostavby, přístavba na klíč k RD
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Olomouc region: OLOMOUCKÝ
datum: 25.08.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Hledám firmu, která by nacenila a porvedla dřevěnou přístavbu k patrovému RD. Dole klasická zděná podezdívka a nahoře dřevo. Představu o přístvabě máme a po domluvě byste dodali stavební projekt a práce. Přístavba na klíč. Termín realizace zakázky léto 2006. Děkuji Vám za nabídky.
Stavba rodiného domu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Hlubočky region: OLOMOUCKÝ
datum: 18.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Hledáme stavební firmu, která postaví klasickou zděnou stavbu. Jedná se o RD velikosti 4+1. Pozemek máme a inženýrské sítě jsou připraveny. Firma by měla umět nabídnout katalog domů ze kterého si vybereme. Stavební povolení a projektovou dokumentaci si zajistíme v součinnosti s Vaší firmou. Dům může být bez garáže. Termín výstavby je rok 2006. Za nabídky a vstřícné jednání děkujeme.
Stavba RD 5+kk
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Šternberk region: OLOMOUCKÝ
datum: 26.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu RD 5+kk. Jedná se o dřevostavbu ve tvaru L. Povaha domku je patrový. Jedná se o single domek. Požaduji 2 podlažní RD do 2.300.000,-Kč, s velkym obyvacim pokojem spojenym s kuchyni a malymi loznicemi. Vytápěcí kombinace v RD musí být kombinace plynu se solárními panely. Požadujeme garáž. Pozemek mám a inženýrské sítě se tam budou teprve budovat. Nemám stavební projekt a stavební povolení. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín, Velká Bystřice, Bohuňovice, Dolany, Velký Týnec, Horka nad Moravou, Bělkovice-Lašťany, Náměšť na Hané, Dlouhá Loučka, Troubelice, Senice na Hané, Šumvald, Drahanovice, Medlov, Tršice, Dub nad Moravou, Bouzov, Slatinice, Křelov-Břuchotín, Náklo, Grygov, Červenka, Újezd, Věrovany, Přáslavice, Doloplazy, Hněvotín, Těšetice, Příkazy, Libavá, Paseka, Samotíšky, Skrbeň, Bílá Lhota, Velký Újezd, Majetín, Pňovice, Kožušany-Tážaly, Luká, Charváty, Mladeč, Bystrovany, Nová Hradečná, Cholina, Mladějovice, Loučany, Huzová, Bystročice, Daskabát, Štarnov, Liboš, Blatec, Hnojice, Mrsklesy, Jívová, Střeň, Tovéř Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy