Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-krov

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domu 4+1 na klíč, dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 25.08.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Stavba rodinného domu 4+1 na klíč-Dřevostavba. Požadujeme obydlené podkroví. Bez garáže. Nabídněte nám stavby na klíč nebo formou hrubé stavby. Domy jen s projektem. Termín realizace zakázky srpen 2006. Děkujeme Vám:-)
Stavba rodiného domu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Příbor region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 18.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Hledáme stavební firmu, která postaví klasickou zděnou stavbu. Jedná se o RD velikosti 4+1. Pozemek máme a inženýrské sítě jsou připraveny. Firma by měla umět nabídnout katalog domů ze kterého si vybereme. Stavební povolení a projektovou dokumentaci si zajistíme v součinnosti s Vaší firmou. Dům může být bez garáže. Termín výstavby je rok 2006. Za nabídky a vstřícné jednání děkujeme.
Stavba RD 5+kk
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Kopřivnice region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 26.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu RD 5+kk. Jedná se o dřevostavbu ve tvaru L. Povaha domku je patrový. Jedná se o single domek. Požaduji 2 podlažní RD do 2.300.000,-Kč, s velkym obyvacim pokojem spojenym s kuchyni a malymi loznicemi. Vytápěcí kombinace v RD musí být kombinace plynu se solárními panely. Požadujeme garáž. Pozemek mám a inženýrské sítě se tam budou teprve budovat. Nemám stavební projekt a stavební povolení. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk, Suchdol nad Odrou, Vřesina, Starý Jičín, Mořkov, Trojanovice, Šenov u Nového Jičína, Veřovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Petřvald, Hodslavice, Bartošovice, Tichá, Jistebník, Lichnov, Sedlnice, Rybí, Velké Albrechtice, Pustějov, Spálov, Hladké Životice, Tísek, Ženklava, Vražné, Bernartice nad Odrou, Bravantice, Závišice, Slatina, Hostašovice, Trnávka, Jakubčovice nad Odrou, Mošnov, Albrechtičky, Skotnice, Kateřinice, Mankovice, Životice u Nového Jičína, Bordovice, Kujavy, Olbramice, Bílov, Zbyslavice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy