Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Klatovy, Sušice, Horažďovice, Nýrsko a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby srub

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Montovaná dřevostavba RD 3+1 na klíč. Bungalov
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Klatovy region: PLZEŇSKÝ
datum: 23.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, rádi bychom od Vás získali nabídku na dvougenerační dřevěný dům, velikosti - 3 +1, 2 +1, - bungalov prosím o nabídky projektů, pozemek mám 700m2. Bez garáže. Pozemek máme (plně zasíťován). Nabídněte nám pouze stavby na klíč. Termín realizace zakázky rok 2007. Děkujeme Vám.
Přístavba k rodinnému domu
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Horažďovice region: PLZEŇSKÝ
datum: 26.10.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Zdravíme Vás. Potřebujeme realizovat přístavbu k rodinnému domku na klíč. Přístavba má roz. 4x5m. Firma by měla dodat projekt. Přístavba bude podezděná a na podezdívku se osadí po celém obvodu eurookna. Dále se zhotoví nová střecha, která bude sklonem a materiálem kopírovat stávající střechu. Na původní podlahu v přístavku bude asi položena nová izolace a dlažba 20 m2. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.
Stavba RD 4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Klatovy region: PLZEŇSKÝ
datum: 19.10.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o výstavbu RD 4+1. Jedná se o hrubou stavbu, případně další práce. Typový projekt domu 'HIT' od firmy Gservis bez dalších úprav. Odkaz na projekt: http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=hit Mám zájem o menší rodinný doemk s podkrovním bydlením typu single. Vlastním pozemek na němž jsou zřízené inženýrské sítě. Stavební povlení taktéž mám včetně projektu. Požaduji garážové stání. Prosím navrhněte mi cenu ze vším všudy. Veškeré věci ohledně stavby RD Vám upřesním, popřípadě Vám zašlu dokumenty k tomuto RD. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Klatovy, Sušice, Horažďovice, Nýrsko, Železná Ruda, Janovice nad Úhlavou, Plánice, Švihov, Kašperské Hory, Kolinec, Hrádek, Strážov, Nalžovské Hory, Hartmanice, Měčín, Mochtín, Velhartice, Bezděkov, Vrhaveč, Dlouhá Ves, Běšiny, Pačejov, Dolany, Předslav, Chanovice, Dešenice, Chudenice, Žichovice, Bolešiny, Žihobce, Chudenín, Malý Bor, Petrovice u Sušice, Velký Bor, Čachrov Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy