Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-krov

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Montovaný domek 3+1 na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Jablonec nad Nisou region: LIBERECKÝ
datum: 27.09.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o nabídku stavby montovaného domku 3+1 na klíč včetně základové desky nebo zateplené chaty k celoročnímu užívání. Mám vlastní pozemek o velikosti 1480 m2. Je zde zavedena elektřina, plyn a studna jsou na pozemku. Kanalizace a vodovod jsou v této lokalitě plánovány. Nemám stavební povolení. Požaduji sedlovou střechu, stavbu podkroví(obyvatelnou). Termín realizace zakázky konec roku 2006. Děkuji za nabídky!.
Satavba RD 4+1, bungalov, nízkoenergetická stavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Desná region: LIBERECKÝ
datum: 13.12.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu rodinného domu 4+1, typu bungalov nebo klasické montované dřevostavby(MEDMAX - nízkoenergetická stavba). Jedná se o přízemní domek. Mám vlastní pozemek o rozloze 650m2 na němž jsou zřízené inžnýrské sítě. Vše chci realizovat na klíč včetně základové desky. Ale možná si uděláme sami základovou desku. Mám zájem o garáž. Prosím nabídněte mi kompletní nabídku ze vším všudy. Prosím zašlete mi Vaší kompletní nabídky - katalogy, ceny apod. Nezasílejte mi Vaše nabídky e-mailem,ale zasílejte mi je klasickou pozemní poštou. Termín realizace zakázky říjen / listopad 2006. Děkuji Vám za nabídky.
Stvaba RD 5+1 na klíč - dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Železný Brod region: LIBERECKÝ
datum: 13.03.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás stavbu rodinného domku 5+1, dřevostavba, přízemí + obytné podkroví s garáží. Vše požaduji na klíč včetně základové desky(možná základová deska bude zhotovena jisnou firmou), spodní stavba bude provedena září až říjen 2006. Nemám vlastní pozemek, ale vše se staví v obci a po dostavení rodinného domku nám obec odporodá pozemek. Jsou zde zřízené inženýrské sítě. Projekt máme a stavební povolení vydáno. Rekuperace vítána. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Zajímá mne Vaše kompletní nabídka a cena. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Jablonec nad Nisou, Tanvald, Železný Brod, Desná, Smržovka, Velké Hamry, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pěnčín, Lučany nad Nisou, Janov nad Nisou, Malá Skála, Plavy, Josefův Důl, Kořenov, Koberovy, Frýdštejn, Jenišovice, Zásada, Jiřetín pod Bukovou, Nová Ves nad Nisou, Rádlo, Držkov, Zlatá Olešnice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy