Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Děčín, Varnsdorf, Rumburk, Šluknov, Česká Kamenice, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Jiříkov, Krásná Lípa a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-interier

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dřevostavba dvou rodinných domů 3-4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Děčín region: ÚSTECKÝ
datum: 02.03.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na stavbu dvou dřevěných nízkonákladových rodinných domků na klíč současně na jednom pozemku. Cena 1,3 až 1,4 mil. Kč / 1 dům. Nechceme dvojdomek. Oba typu bungalov 3-4+1 + společná dvougaráž. Podsklepení ani u jednoho nechceme. Pozemek je rozdělen na dvě parcely a je bez kanalizace. Projekty ani stavební povolení zatím nejsou. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
Stavba rodinného domku na klíč možno i dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Varnsdorf region: ÚSTECKÝ
datum: 18.08.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Mám zájem o stavbu patrového rodinného domu, do 150 m2 obytné plochy, 3-4 pokoje + kk, se zimní zahradou. Stavební materiál Citerm, sedlová střecha z pálené tašky (pouze lehká střecha). Topení pouze v podlaze, eventuleně s dotací na solární panely. Domek bez garáže. V příloze firmám zasílám typy domů, které se mi líbí. Firma by měla nabídnout své kapcity a vytvořit stavební projekt + rozpočet na uvedné domky v příloze. Pozemek máme, ale uvítáme i možnou nabídku pozemku, kde by mohl domek stát. Firmy mohou nabídnout i dřevostavbu, klidně jinou variantu než je uvedeno v příloze. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkujeme za nabídky. NiceOne.cz: raději ještě upozorňujeme na přílohu k zakázce (.zip)
RD amerického stylu 4+1+garáž - dřevostavba
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Česká Kamenice region: ÚSTECKÝ
datum: 29.07.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na dřevostavbu RD. Jednalo by se o patrový dům 4+1+garáž. Rádi bychom americký styl menšího domu do cca 150 m2. Pozemek, projekt ani stavební povolení není. Popř. dům nízkoenerfgetický. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Děčín, Varnsdorf, Rumburk, Šluknov, Česká Kamenice, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Jiříkov, Krásná Lípa, Mikulášovice, Velký Šenov, Dolní Poustevna, Chřibská, Staré Křečany, Dolní Podluží, Verneřice, Vilémov, Malšovice, Horní Podluží, Ludvíkovice, Rybniště, Huntířov, Lipová, Dobkovice, Markvartice, Jiřetín pod Jedlovou, Dolní Habartice Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy