Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak postavit dřevostavbu na klíč v obcích Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Dřevostavby drevostavba-klasika

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domku
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Chrudim region: PARDUBICKÝ
datum: 26.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: RD v LUhačovicích na svažitém terénu -sklepy, přízemí a obyvatelné podkroví, které chci použít k rekreačním pronájmům -3 pokoje, každý s vlastním příslušenstvím. Garážové stání mimo dům. Pokud možno zimní zahrada. Mám ráda jednoduché, čisté linie, velká okna, zajímavé detaily. Zašlete nějaké studie, návrhy řešení rodinných domů apod. Termín realizace dohodou. Děkuji.
Stavba RD
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Skuteč region: PARDUBICKÝ
datum: 19.11.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás předběžnou nabídku na stavbu RD. Zákl. deska 6 na 9 nebo 8 na 9 přízemní dřevostavba-srub nebo roubenka nabídněte. Pozemek máme, uvítáme fotografie, hotové realizace, případné kalkulace hrubé stavby, či stavby na klíč. Jednalo by se o 3+1 podsklepení bude jen částečné a to navíc postaveno námi. Garáž chceme. Pozemek je ve svahu jen s elektrikou a kanlizací (2008).Termín realizace zakázky 2008. Děkuji za nabídku.
Dřevostavba. Montovaná stavba 3+kk
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Skuteč region: PARDUBICKÝ
datum: 23.08.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: máme zájem o stavbu rodinného domku, typu bungalow, 3+kk. Stavba bez garáže. Stavbu nechceme na klíč, ale tzv. stavbu k dokončení, tzn. venkovní fasáda, zateplení, okna, venkovní dveře, rozvody, elektroinstalace. Pozemek bude připraven ing. sítě jsou na pozemku. Firma dodá nějaký svů typizovaný rodinný domek a dodá i stavební projekt. Cena cca do +/-1.000.000,-Kč Termín realizace zakázky duben-květen 2006. Děkujeme za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Dřevostavby: Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast, Luže, Proseč, Hrochův Týnec, Seč, Ronov nad Doubravou, Nasavrky, Prachovice, Krouna, Rosice, Chroustovice, Miřetice, Zaječice, Svratouch, Trhová Kamenice, Lukavice, Kameničky, Prosetín, Holetín, Vysočina, Orel, Bojanov, Rabštejnská Lhota, Sobětuchy, Tuněchody, Kočí, Včelákov, Morašice, Načešice, Běstvina Sruby Chaty
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy