Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak Postavit chatu v obcích Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Chaty srub

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Levný rodinný domek 4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Turnov region: LIBERECKÝ
datum: 02.10.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu levného RD. Mělo by se jednat o podkrovní domek a to 4+1. Garáž dle nabídky. Podsklepení možná částečné - vše dle ceny. Pozemek zatím není. Projekt bude. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
Stavba rodinného domku 3+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Lomnice nad Popelkou region: LIBERECKÝ
datum: 28.09.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu montovanémo rodinného somku 3+1,4+1, přízemní domek s možnosti pudni vestavby. Mám vlastní pozemek, kde jsou zavedené na hranici pozemku inženýrské sítě. Vše požaduji na klíč. Nemám stavební projekt a stavební povolení. Podle přílohy je možné realizovat stavbu rodiného domku. Mám zájem o přístřešek na stání auta. Mám zájem o realizacei stavby domku v maximální ceně do 1.000.000,-Kč. Prosím sdělte mi veškeré podrobné informace ohledně stavby rodinného domku. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu k této poptávce(*. jpg formát). Termín realizace zakázky osobní dohodou. Předem děkuji za nabídky.
Dřevostavba RD do 250m2
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Jilemnice region: LIBERECKÝ
datum: 02.01.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídky dřevostaveb do celkové podlahové plochy 250 m2. Podkrovní. Podsklepení ne. I s garáží. Pozemek již je inženýrské sítě budou, povolení ani projekt není. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Chaty: Turnov, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Horní Branná, Studenec, Košťálov, Harrachov, Mírová pod Kozákovem, Vysoké nad Jizerou, Poniklá, Rovensko pod Troskami, Benecko, Ohrazenice, Libštát, Víchová nad Jizerou, Roztoky u Jilemnice, Chuchelna, Přepeře, Benešov u Semil, Stružinec, Karlovice, Nová Ves nad Popelkou, Háje nad Jizerou, Slaná, Bozkov, Martinice v Krkonoších, Čistá u Horek, Hrubá Skála, Záhoří, Tatobity, Všeň, Jesenný
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy