Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak Postavit chatu v obcích Nymburk, Poděbrady, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Chaty drevostavba-1

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Dostavba RD 5+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Nymburk region: STŘEDOČESKÝ
datum: 22.11.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás dostavbu rodinného domku na vlastním pozemku. Jedná se o přízemní rodinný domek 5+1, z části dřevostavba. Tato stavba by byla z jedné třetiny zděná a ostatní části jako dřevostavba s venkovní stěnou jako falešný srub. Dostavba se týká okolní dřevostavby a střechy. Vše je na základové desce. Základovou desku a vyzdění jádra si zajistím. Upřesnění při osobním jednání a dodání všech materiálu pro dostavbu rodinného domku. Zajímá mne vaše kompletní nabídka se vším všudy a hlavně cena. Rodinný dům je nutno vidět. Termín realizace zakázky 2007. Děkuji za nabídky.
RD 5+1+garáž v Polsku
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Nymburk region: STŘEDOČESKÝ
datum: 10.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vas vystavbu RD patrový. Predevsim mne zajimaji srubove domky ze dreva. 5+1 s garáží. Podsklepení ne. Pozemek již je inžerské sítě jsou. Projekt není tudíž ani stavební povolení. Děkujeme Vám za nabídky. Termín realizace zakázky říjen listopad 2006. Děkuji za nabídku.
Dřevostavba dvougeneračního domu 4+1 + 1+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Sadská region: STŘEDOČESKÝ
datum: 07.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Převodem
popis: Dorbý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na dřevostavbu dvougeneračního domu 4+1 + 1+1. Pro 1+1 zvláštní vchod a tento byt určitě v přízemí. Mělo by se jednat o patrový dům. Přístřešek pro dvě auta. Podsklepení ano. Pozemek máme. Je na něm chata, kterou chceme zbourat a postavit na nových základech tento dům. Inženýrské sítě jsou. Projekt není. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Chaty: Nymburk, Poděbrady, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská, Městec Králové, Kostomlaty nad Labem, Rožďalovice, Křinec, Libice nad Cidlinou, Přerov nad Labem, Loučeň, Kounice, Semice, Běrunice, Opolany, Třebestovice, Sokoleč, Dymokury, Bobnice, Kostelní Lhota, Kovanice, Krchleby, Hořátev, Všechlapy, Budiměřice, Tatce, Kamenné Zboží, Oskořínek, Pňov-Předhradí, Pátek, Sloveč, Straky, Dvory
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy