Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak Postavit chatu v obcích Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Chaty srub

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba přístřešku k hale
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Frýdek-Místek region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 25.10.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Hledáme firmu, která postaví montovanou halu o rozloze cca. 500 m2, výška haly 6m. Hala bude sloužit pro sklad materiálu. Termín realizace zakázky je červen 2005. Děkujeme za nabídky.
Dřevostavba na klíč 3+1 cca 6x8 bm
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Frýdek-Místek region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 20.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobry den. Poptavam u Vas nebadku na drevostavbu montovaneho RD. Jedna se o patrovy dum o rozmerech 6x8m. 3+1. Mame v elektronicke podobe pudorys, potrebovali bychom cenovou nabidku. Pozemek je i s inženýrskými sítěmi. Projekt není - součást dodávky- ani stavební povolení není.Termín realizace zakázky srpen 2006. Děkuji za nabídku.
Stavba zahradní venkovní terasy cca 70m2
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Frýdek-Místek region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 07.12.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu dřevěné zahradní venkovní terasy o rozloze cca 70m2. Požaduji aby vše bylo nad zemí, základy budou asi betonové pásy. Dále požaduji vše umístit mezi kačírek a folie proti plevelu. Materiál tropický a nebo jiný. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.


Terasy z WPC

Moderní terasový materiál, to jsou terasy a terasová prkna z dřevoplastu. WPC terasové materiály se vyznačují minimálními nároky na údržbu a dlouhou životností.

1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Chaty: Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška, Dobrá, Palkovice, Kozlovice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Ostravice, Fryčovice, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Nýdek, Hukvaldy, Staříč, Krmelín, Raškovice, Písek, Hrádek, Horní Bludovice, Janovice, Řepiště, Metylovice, Václavovice, Hnojník, Ropice, Sviadnov, Bukovec, Sedliště, Milíkov, Staré Město, Lučina, Komorní Lhotka, Dobratice, Morávka, Dolní Domaslavice, Nošovice, Střítež, Pražmo, Třanovice, Dolní Lomná, Vyšní Lhoty, Písečná, Soběšovice, Pržno, Pstruží, Bruzovice, Krásná, Smilovice, Žabeň, Horní Domaslavice, Staré Hamry, Vojkovice
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy