Dřevostavby na klíč, sruby a chaty

- nechte si ZDARMA poslat nabídky stavebních firem

Skvělý způsob jak Postavit chatu v obcích Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Chaty drevostavba-interier

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  4. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Stavba rodinného domu do 110 - 120m2 na klíč
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Blansko region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 06.08.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, poptáváme rodinný dům na klíč - nejraději typu bungalov do L, které je otevřené směrem do zahrady na jih, jihozápad a vchod ze severu) o velikosti obytné plochy cca 110-120 m2, větší obyvák s kuchyní a jídelnou, jedna ložnice a dva pokoje nebo jeden pokoj a pracovna. Koupelna se záchodem dohromady, malý záchod zvlášť, malá šatna u vstupu, garáž. Zděný domek nebo dřevostavba. Max. cena 2 000 000,- Kč za kompletní stavbu včetně DPH. Střecha klasická sedlová nebo jiná. Uvítáme Vaše nabídky popř. katalogy nebo referenční fotografie. Hlavně nás zajímají dispozice a ceny RD. Termín realizace zakázky 2 polovina roku 2006. Děkujeme za nabídku.
Stavba patrového RD 5+1 - 110m2
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Velké Opatovice region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 23.02.2008
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobý den. Poptávám u Vás dřevostavbu RD 5+1, bez garáže. Domek patrový o obytné ploše cca 110 m2. Podsklepení nechceme. Potřebuji kompletní servis, včetně zákl. desky, all inclusive. Ideálněn k nastěhování do 5 měsíců. Projekt není - možno součást dodávky. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Stavba rodinného domu 4+1
obor: Dřevostavby, rodinné domy
město: Adamov region: JIHOMORAVSKÝ
datum: 23.11.2007
částka: Nad 1 mil. Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Mám zájem o výrobu a montáž rodinného domu 4+1 - dřevostavba dle vlastního přiloženého návrhu. Jedná se o single domek. Mám zajištený pozemek na něm jsou vybudovány inženýrské sítě. Postavte mi rodinný domek na klíč, mám zájem i o hrubou stavbu. Nemám projekt a stavební povolení. Povaha domku přízemní. U domu požaduji aby tam byla garáž. Budu mít základovou desku. Termín realizace zakázky konec roku 2006 nebo jaro 2007. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Dřevostavby, sruby a dřevěné chaty

Předmět poptávky:
Příklad: Dodávka dřevostavby na klíč včetně projektu
Obor: Dřevostavby, sruby, dřevěné chaty
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Chaty: Blansko, Boskovice, Letovice, Adamov, Velké Opatovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát, Jedovnice, Černá Hora, Lysice, Olešnice, Svitávka, Lomnice, Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Ráječko, Lipůvka, Drnovice, Ostrov u Macochy, Lipovec, Olomučany, Sloup, Šebetov, Rudice, Kotvrdovice, Vavřinec, Vysočany, Knínice u Boskovic, Křtiny, Žďárná, Šošůvka, Cetkovice, Šebrov-Kateřina, Benešov, Skalice nad Svitavou, Sebranice, Březina, Spešov, Vanovice, Okrouhlá, Rozseč nad Kunštátem, Voděrady, Křetín
okna   |   srubové domy na klíč   |   Domy na klíč   |   dřevostavby   |   Pergoly   |   Tesařské práce   |   partneři   |   další odkazy